درب های اتوماتیک رکورد

گروه درب های اتوماتیک رکورد (Agta-Record) یکی از پیشگامان نوآوری در صنعت دربهای اتوماتیک در دنیا بوده که مقر دفتر و تولید محصولات آن در کشور سوئیس قرار دارد. در کارخانه این گروه، تولید و تامین با کیفیت ترین محصولات انجام می گردد و این محصولات توسط ۲۹ شرکت زیرمجموعه و ۲۰۰ نماینده در سرتاسر دنیا در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد.

هنگامی که آقای H.H.Bunzl این کمپانی را در سال ۱۹۵۳ تاسیس نمود، تصور اینکه این مجموعه بتواند یکی از بزرگترین تولیدکننده سیستمهای اتوماتیک باشد را در ذهن خود نمی گنجاند.امروزه تعداد پرسنل این شرکت بیش از ۲۰۰۰ نفر در سراسر دنیا می باشد که در امر توسعه و تولید کالایی با کیفیت بالا بهمراه نوآوری در تولیدات کالاهای خود فعالیت می نماید.

گستره تولید محصولات این کمپانی شامل دربهای سنسوری اتوماتیک کشویی، تاشو، لولایی و گردان، دربهای هوابند و دربهای Hygine ، دربهای مقاوم در برابر آتش و دود، دربهای یک طرفه، ورودیهای با سرعت بالا جهت استفاده در صنایع، دربهای تلسکوپی، دربهای منحنی و غیره می باشد. کلیه این محصولات در بخش تحقیق و توسعه این شرکت با نام Recored in House طراحی و در کارخانه این شرکت واقع در سوئیس تولید می گردد.

 

[تعداد: 2   میانگین:  5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

33 − 23 =