تعمیر قطعات درب اتوماتیک

تعمیر قطعات درب اتوماتیک یکی از موارد  بسیار مهمی است که بعد از خرید درب اتوماتیک مطرح می‌شود. چراکه درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای نیز ممکن است مانند وسیله‌های دیگر، دچار ایراد شوند و به تعمیر و سرویس‌های دوره‌ای نیاز داشته باشند. زمانی که صحبت از تعمیر درب اتوماتیک می‌شود منظورمان تعمیر کلیه قطعات درب اتوماتیک است زیرا تمامی اجزای تشکیل‌دهنده درب قابلیت تعمیر، تعویض و راه‌اندازی مجدد دارند.

از رایج‌ترین قطعات  درب اتوماتیک که ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشند می‌توان به مواردی مثل، تعمیر موتور درب اتوماتیک، تعمیر چشمی درب اتوماتیک، تعمیر کلید درب اتوماتیک و تعمیر ریموت درب اتوماتیک اشاره کرد. همان‌طور که در هنگام خرید درب اتوماتیک باید با افراد متخصص مشورت کرد، تعمیر قطعات درب اتوماتیک  را نیز باید به افراد متخصص و مجموعه‌های معتبر سپرد، تعمیر شدن این قطعات توسط افراد غیرحرفه‌ای ممکن است باعث افزایش خسارت و درنتیجه افزایش هزینه‌ها شود

به همین منظور آدورا به‌عنوان یکی از معتبرترین ارائه‌دهندگان درب اتوماتیک  با داشتن افراد متخصص و حرفه‌ای درزمینه تعمیر قطعات درب اتوماتیک آماده خدمت‌رسانی به شما مشتریان هست. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت خدمات تعمیر درب اتوماتیک از طریق شماره 02125945 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تعمیر قطعات مربوط به درب اتوماتیک شامل چه مواردی است؟

درب اتوماتیک دارای قسمت‌های مختلفی هست که هرکدام از این قسمت‌ها از اجزای کوچک‌تری ساخته‌شده‌اند که وظیفه  منحصربه‌فردی را بر عهده دارند و در عملکرد صحیح درب اتوماتیک تأثیرگذار هستند.

تعمیر موتور درب اتوماتیک

در صورت اختلال در عملکرد موتور درب اتوماتیک، بعد از اطلاع شما کارشناسان آدورا از طریق تماس تلفنی، تکنسین‌های تعمیر ما به محل موردنظر شما اعزام‌شده و با بررسی‌های دقیق اشکال را پیداکرده و آن را رفع می‌کنند.

تعمیر چشمی درب اتوماتیک

اختلال در عملکرد چشمی درب به این صورت است که، بعد از ورود، درب بسته نشود. در چنین مواقعی قبل از تماس با کارشناس متخصص توصیه می‌شود یک‌بار چشمی را تمیز کنید اگر تغییر در عملکرد چشمی ایجاد نشود آن‌وقت با تکنسین تعمیر متخصص تماس بگیرید.

تعمیر کلید درب اتوماتیک

کلید تعیین وضعیت جز قطعاتی است که روی ریل اصلی در قسمت بیرونی قرار می‌گیرد. از این کلید جهت باز و بسته شدن درب‌های اتوماتیک استفاده می‌شود که از حالت‌های مختلفی برخوردار است. اگر بنا به هر دلیلی کلید درب اتوماتیک دچار مشکل شد توصیه می‌شود تعمیر آن را به یک فرد متخصص بسپارید.

تعمیر ریموت درب اتوماتیک

همان‌طور که می‌دانید ریموت وظیفه کنترل از راه دور و باز و بسته کردن درب اتوماتیک را بر عهده دارد. در صورت خرابی در عملکرد این قطعه، کارشناسان تعمیر آدورا بعد از بررسی‌های تخصصی و آزمون خطا دلیل اختلال در عملکرد صحیح ریموت را کشف و آن را برطرف می‌کنند.

توجه

تعمیر قطعات درب اتوماتیک و یا به‌طورکلی تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای حتماً باید به دست تکنسین‌های ماهر صورت بگیرد چراکه تعمیر آن به دست افراد غیرحرفه‌ای باعث خرابی بیشتر و درنتیجه افزایش هزینه می‌شود.

گروه خدمات پس از فروش آدورا به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی هست. در هرلحظه از شبانه‌روز شماره  تماس 24 ساعته  آدورا  09102600603  پاسخگوی شماست.