شرکت مهندسی آدورا فراز آریا دوستدار همیشگی طبیعت
تعمیر کلید درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر کلید درب اتوماتیک

کلید وضعیت یکی از قطعات مهم در ساخت این نوع درب‌ها است. که در صورت خرابی عملکرد درب به طور کامل دچار اختلال می‌شود. در چنین شرایطی باید برای تعمیر کلید درب اتوماتیک از تعمیرکاران حرفه ای کمک گرفت. از آنجایی که این قطعه یکی از مهم ترین قطعات مربوط به درب‌های اتوماتیک می‌باشد ما امروز در این مقاله به بررسی کلید تغییر حالت درب اتوماتیک و انواع آن می‌پردازیم.
اگر شما قصد خرید درب اتوماتیک شیشه ای دارید آدرا می‌تواند انتخاب مناسبی جهت مشاوره، انتخاب و خریداری درب مورد نیاز شما باشد.

کلید وضعیت درب اتوماتیک چیست؟

کلید تعیین وضعیت جز قطعاتی است که روی ریل اصلی در قسمت بیرونی قرار می‌گیرد. کلید تعیین وضعیت (کلید تغییر حالت دستی یا دیجیتالی ) جهت معرفی وضعیت‌های مختلف به کل عملکرد سیستم اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای می‌باشد. از این کلید جهت باز و بسته شدن درب‌های اتوماتیک استفاده می‌شود که از حالت‌های مختلفی برخوردار است.

نقش کلید وضعیت درب اتوماتیک چیست؟

همانطور که در بخش قبل گفته شد باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای در حالت‌های مختلفی قابل تنظیم می‌باشد. کلید وضعیت یا همان کلید تغییر حالت دارای عملکرد پنج گانه می‌باشد که عبارت اند از:

حالت کاملا بسته در کلید وضعیت درب اتوماتیک شیشه ای

در این حالت به هیچ عنوان درب باز نخواهد شد. به بیان ساده تر وقتی که جلوی چشمی بالای اپراتور قرار می‌گیرید، برد درب اتوماتیک هیچ نوع فرمانی را که از سمت چشمی ارسال می‌شود قبول نمی‌کند، و فقط با تغییر وضعیت توسط کلید تغییر حالت درب اتوماتیک و یا استفاده از ریموت درب باز خواهد شد. این مورد را در مواقعی مثل پایان ساعت کار اداری بانک ها تجربه کرده‌ایم.
ادرا با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره جهت انتخاب نوع درب اتوماتیک شیشه ای، خدمات نصب و خدمات پس از فروش آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

حالت کاملا باز در کلید تغییر حالت درب اتوماتیک شیشه ای

در برخی مواقع کاربر می‌خواهد که درب فقط در حالت باز باقی بماند و بسته نشود. برای این حالت کلید تعیین وضعیت را به حالت کاملا باز قرار خواهد داد. استفاده از حالت کاملا باز می‌تواند انتخاب مناسبی برای طول عمر بیشتر عملکرد درب های اتوماتیک شیشه ای باشد. همانطور که پیش تر گفته شد در صورت اختلال در عملکرد این کلید باید حتما جهت تعمیر آن از افراد متخصصی که دانش تعمیر کلید درب اتوماتیک را دارند کمک گرفت.

حالت نیمه باز کلید وضعیت درب اتوماتیک

حالت نیم باز کلید تغییر حالت درب اتوماتیک شیشه ای بیشتر در فصل سرد یا گرم برای حفظ سرمایش یا گرمایش محوطه داخلی استفاده می‌شود در این حالت درب کمتر از حالت معمول باز می‌شود. به همین دلیل از هدر رفت انرژی داخلی جلوگیری می‌شود.

اگر بنا به هر دلیلی این وضعیت کار نکرد ولی سایر وضعیت‌ها، عملکرد صحیحی داشتند هرگز در تعمیر آن تعلل نکنید و تعمیر آن را نادیده نگیرید چرا که در صورت نادیده گرفتن باعث آسیب به سایر وضعیت‌ها می‌شود. برای تعمیر کلید درب اتوماتیک حتما از تعمیرکاران کاربلد مشورت بگیرید.

حالت تردد یک طرفه در کلید وضعیت درب اتوماتیک شیشه ای

همه ما در برخی مواقع به خصوص در زمان شلوغی بانک‌ها یا پایان تایم اداری آنها با این صحنه مواجه شده ایم که امکان ورود به بانک وجود ندارد اما افراد داخل بانک به راحتی می‌توانند از آن خارج شوند و تردد نمایند. در واقع در این حالت چشمی بالاسری بیرون غیر فعال است. به چنین حالتی وضعیت تردد یک طرفه گفته می‌شود.
خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی امکانات پیشرفته ای به درب‌های اتوماتیک اعم از درب اتوماتیک شیشه ای و پارکینگی اضافه شده است. تنها کافی است با مشاوره گرفتن جهت انتخاب نوع درب براساس نیازتان یک درب مناسب خریداری کنید. کارشناسان ما در آدرا کلیه اطلاعات لازم در این زمینه در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می‌دهند.

حالت عادی (دوطرفه) کلید وضعیت درب اتوماتیک شیشه ای

اگر کلید تغییر حالت درب اتوماتیک در وضعیت دو طرفه باشد، در این صورت شما به راحتی می‌توانید از هر دو طرف و به صورت کامل و عادی تردد داشته باشید. این حالت معمولا در مجتمع‌های بزرگ، فروشگاه ها و مراکز خرید و تفریحی دیده می‌شود.

خدمات آدورا در زمینه درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت آدورا نماینده فروش محصولات کمپانی رکورد سوئیس می‌باشد. خدمات متمایز ما از اولین تماس مشتری آغاز می‌شود که شامل ارائه مشاوره جهت انتخاب نوع درب اتوماتیک شیشه ای، خدمات نصب و خدمات پس از فروش بصورت شبانه روزی می باشد.
تیم فنی آدورا علاوه بر ارائه خدمات پس از فروش به تمامی مشتریان خود، سرویس و تعمیرات درب های اتوماتیک شیشه ای متفرقه را نیز می پذیرد. شرکت مهندسی آدورا فراز آریا با عملکرد بی نظیر خود طی چندین سال اخیر، توانسته است افتخار خدمت گذاری به مشتریان زیادی را کسب نماید. به جرات می‌توان گفت که تعداد کثیری از مهمترین مراکز اقتصادی، سیاسی، تجاری و مالی کشور از خدمات مختلف شرکت آدرا بهره برده اند.
شما مشتریان عزیز می توانید تنها با یک تماس درب مورد نیاز خود را بدون اتلاف وقت، قیمتی مناسب و اطمینان خاطر از ما خریداری نمایید.

فهرست مطالب

ارتباط با ما

تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان خواجه عبداله انصاری، کوچه نورمحمدی

02125945

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *