انواع درب اتوماتیک شیشه ای, محصولات

درب اتوماتیک تاشو

درب اتوماتیک تاشو
 • درب اتوماتیک تاشو

  مورد استفاده درب اتوماتیک تاشو در جایی می باشد که مشتریان درب با مشکل محدودیت فضا روبرو باشند. از نظر ساختاری هم دربهای اتوماتیک تاشو بسیار شبیه به دربهای اتوماتیک لولائی می باشند، با این تفاوت که  هر لت آن به دو قسمت تقسیم شده و دو قسمت حاصل به همدیگر لولا شده اند و در آخر به جای دو لت نصب شده به دیوار، دو لت لولا شده به دیوار های اطراف و یک لت لولا شده به هر یک از این لت ها وجود خواهد داشت.

  در بعضی از موارد هم لازم است که فقط درب به یک سمت دیوار نصب گردد، که در این حالت درب شامل دو لت لولا شده به یکدیگر می باشد که یکی از آنها به یک سمت دیوار لولا شده است.

  یکی از امتیازات بزرگ درب اتوماتیک تاشو نسبت به دربهای اتوماتیک لولایی کاهش شعاع عملکرد  یا شعاع حرکتی و باز و بسته شدن آنها می باشدکه این ویژگی در مکان هایی که نیاز به فضای اشغالی کمتری دارند از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند.

  سرعت عملکرد درب اتوماتیک تاشو نسبت به سایر دربهای اتوماتیک فوق العاده می باشد و از قابلیت تردد بالا و بدون محدودیت برای استفاده های مداوم و نامحدود و پیوسته  برخوردار می باشند. ویژگی مذکور یکی از دلایل عمده استفاده  از درب اتوماتیک تاشو در محیط های پر ترافیک می باشد.

  کانیزم محرکه منحصر به فرد این دربها باعث ایجاد عملکرد بسیار روان و نرم و بی صدایی می گردد.

  درب اتوماتیک تاشو در مواردی که امنیت بالا از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و همچنین سرعت باز و بسته شدن نقطه بحرانی و شاخص می باشد به کار گرفته می شود که با استفاده از آن زمان انتظار افراد برای عبور از درب به مقدار بسیار زیادی کاهش یافته و عملکرد سریع درب را تضمین می نماید.

  شایان ذکر است که درب اتوماتیک تاشو در مدت زمان حدود ۲ تا ۴ ثانیه باز می شود و سرعت استاندارد آنها یک متر بر ثانیه می باشد.

  شرکت مهندسی آدورا فراز آریا

  مشاوره و خرید

  برای مشاوره و خرید از محصولات آدورا با ما در ارتباط باشید.

  02125945

  مشاوره رایگان آنلاین

  1280
  تعداد مشتریان
  2200
  تعداد پروژه ها

  نمونه درب های اتوماتیک تاشو

  ویژگی های بارز درب اتوماتیک تاشو

  • کاهش شعاعی که درب در آن باز و بسته می گردد و عملیات خود را انجام می دهد (در مقایسه با درب اتوماتیک لولایی معمولی در فضای محدود)
  • سرعت بالا در باز و بسته شدن درب
  • قابل استفاده در فضاهای محدود
  • توان مصرفی کمتر نسبت به درب اتوماتیک لولایی معمولی
  • مورد استفاده در مکانهایی که نیازمند امنیت بالا می باشند.
  • درب اتوماتیک تاشوی آدُرا به دلیل داشتن ظاهری شکیل و زیبا هر سلیقه ای را پوشش می دهد. این درها از جنس درجه یک آلومینیومی ساخته می شوند که رضایت و ایمنی را به همراه دارند.

  مشخصات درب اتوماتیک تاشو

  • درب اتوماتیک تاشو برقی از دو طرف باز می شود.
  • عرض باز شدن ۸۰۰ تا ۱۴۰۰ میلی متر.

  یک سیستم توسعه یافته توسط آدورا به خصوص برای دربهای اتوماتیک تاشو طراحی شده است که امکان تطابق با ضخامت های مختلف شیشه، از ۸ میلی متر تا ۱۶ میلی متر را دارا می باشد.
  مناسب برای:
  فروشگاه های کوچک، شرکت های کوچک، مراکز پمپ بنزین، ساختمان هایی که ورودی باریکی دارند.

  اپراتورهای درب اتوماتیک فولدینگ

  کاربرد اینگونه دربها برای فضاهای محدود می باشد که بیشترین بازشوی مفید را داشته باشد. درب های تاشو که در اصطلاح درب های اتوبوسی هم نامیده می شود متشکل از 4 لت می باشد که محل اتصل این لتها (فریم ها) از لولاهای مخصوص وپینهای بکاررفته بر روی فریم ها به نوعی طراحی شده است که از دو طرف کاملا بر روی هم تا شده و فضای بازشوی مفیدتری را ایجاد میکند.
  انتخاب اپراتور در اینگونه دربها بسیار حائز اهمیت است چون سرعت عملکرد سیستم جهت رفت و آمد و جلوگیری از پرت انرژی در مکانهای پرتردد بسیار مهم است.

  پروژه های درب اتوماتیک آدورا

  امتیاز شما

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *