شرکت مهندسی آدورا فراز آریا دوستدار همیشگی طبیعت

درب ضد سرقت

 • درب ضد سرقت برای حفظ امنیت خانه ،هتل، شرکت، ویلا، آپارتمان، ائارات و سازمان‌ها نیازی ضروری است، هدف از خرید درب ضد سرقت جلوگیری از ورود سارقان به این مکان‌ها می‌باشد. این درب ها ساختار‌های امنیتی خاص خود را دارند که در رنگ‌ها وطرح های متنوع به فروش می رسد و بر این اساس قیمت درب ضد سرقت تعیین می‌شود. در ادامه به ساختار امنیتی درب ضد سرقت، اجزای بیرونی و متعلقات آن می‌پردازیم. درب ضد سرقت آدورا دارای دو لنگه 7سانتیمتری و 11سانتیمتری می باشد.

  ساختار امنیتی درب ضد سرقت

  درب های ضد سرق آدورا به دو شکل ساخته می شود که یکی از آن ها اندازه لنگه درب 7 سانتیمتر و یکی دیگر از آن لنگه درب ها 11 سانتیمتر می‌باشد.

  ساختار امنیتی درب ضد سرقت با لنگه 7 سانتیمتری

  • قوطی پروفیل دور تا دور
   قوطی پروفیل دورتادور با ابعاد 2*4 سانتیمتر است که اسکلت درب ضد سرقت را تشکیل میدهد .
  • قوطی پروفیل افقی
   زمانی که اسکلت درب ضد سرقت توسط قوطی پروفیل 4*2سانتیمتر ساخته می‌شود .قوطی پروفیل افقی 2*2 سانتیمتر که به تعداد 4 عدد به صورت افقی از بالا تا پایین به اسکلت درب ضد صرقت جوش co2داده می شود.
  • قوطی پروفیل مورب
   قوطی پروفیل دورتادور وقوطی پروفیل افقی ساخته می شود .4عدد قوطی پروفیل با ابعاد 2*2به صورت مورب به اسکلت جوش co2داده میشود. که باعث میشود درب ضد سرقت ضد دیلم واقعی شود.
  • ورق فولادی 8 میلیمتری
   پس از تشکیل کامل اسکلت درب ضد سرقت که به صورت شماتیک در تصویر زیرمی‌بینید. ورق فولادی 8 میلیمتری به صورت سر تا سری به اسکلت درب ضد سرقت جوش co2 داده می شود.
  • که این نوع اسکلت در تمامی درب های ضد سرقت آدورا با لنگه درب 7سانتیمتری یکسان است.

  ساختار امنیتی درب ضد سرقت با لنگه 11 سانتیمتری

  • قوطی پروفیل دور تا دور
   قوطی پروفیل دورتادور با ابعاد 8*4 سانتیمتر است که اسکلت درب ضد سرقت را تشکیل می دهد .
  • قوطی پروفیل افقی
   زمانی که اسکلت درب ضد سرقت توسط قوطی پروفیل 8*4سانتیمتر ساخته می‌شود .قوطی پروفیل افقی 4*2سانتیمتر که به تعداد 6 عدد به صورت افقی از بالا تا پایین به اسکلت درب ضد صرقت جوش co2داده می شود.
  • قوطی پروفیل مورب
   قوطی پروفیل دورتادور وقوطی پروفیل افقی ساخته می شود .4 عدد قوطی پروفیل با ابعاد 4*2به صورت مورب به اسکلت جوش co2داده می شود. که باعث می شود درب ضد سرقت ضد دیلم واقعی شود.
  • ورق فولادی 8 میلیمتری
   پس از تشکیل کامل اسکلت درب ضد سرقت که به صورت شماتیک در تصویر زیرمی‌بینید. ورق فولادی 8 میلیمتری به صورت سر تا سری به نمایجلو اسکلت درب ضد سرقت جوش co2 داده می شود.
   که این نوع اسکلت در تمامی درب های ضد سرقت آدورا با لنگه درب11سانتیمتری یکسان است.
  • عایق صدا و گرما درب ضد سرقت
   بعد از تشکیل اسکلت داخل مکان های خالی اسکلت از یونولیت یا پشم سنگ پر می‌گردد.که هم باعث ایجاد عایق حرارتی و عایق صوتی می‌شود.
   در آخر در دو مدل درب ضد سرقت روی اسکلت فلزی ام دی اف به صورت خشابی قرار میگیرد که روکش های متنوعی برای زیبایی نما روی درب ضد سرقت قرار میگیرد.

  چهار چوب درب ضد سرقت

  چهار چوب درب ضد سرقت توسط فولاد 1.5میلیمتری ساخته می‌شود. قطر 18سانتیمتر می‌باشد. با رنگ الکترو استاتیک و کاملا مقاوم در طرح های گوناگون و با روکش مختلف طراحی و تولید می گردد.

  زوار لاستیکی : بر روی تمامی چهار چوب ها به جهت جلوگیری از عبور هوا و گرد و غبار و صدا از بین چهارچوب و لنگه درب طراحی شده است.

  لولای درب های ضد سرقت آدورا :از چهار عدد لولا استفاده شده است که توسط یک پلیت پشت تقویت شده است و تا ۹۰ درجه باز شدن لنگه قابل مشاهده نمی باشد. بعد از نصب و مصالح ریزی چهار چوب ضد صرقت لنگه درب ضد سرقت  نیاز به ریگلاژ نخواهد داشت .

  به دلیل استحکام بالا چهار چوب درب ضد سرقت نیاز به نصب فریم قبل از قرار گرفتن چهار چوب نمی‌باشد.

  اگر چهار چوبی از قبل نصب شده باشد می‌توان بدون کندن چهارچوب آن را نصب کرد اما به دلیل کم شدن باز شو درب بهتر است  چهارچوب قبلی کنده شود .

  • قفل درب ضد سرقت
   قفل درب ضد سرقت آدورا با برند وارداتی کاله از کشور ترکیه می‌باشد . ودارای استاندارد TSE ترکیه است.که دارای 5 سال گارانتی شرکت آدورا می‌باشد. این قفل دارای بدنه ای از آهن گالوانیزه است و زبانه ها از فولاد ساخته شده اند. قفل ضد سرقت کاله که دارای کلید است همراه با رزت ارائه می‌شود که از آهن سخت ساخته شده اند.. مدل اول: دارای دوقفل میباشد یک قفل پایین و یک قفل بالا که هر دو بصورت سه زبانه مستقیم داخل چهارچوب وارد می شود.هرکدام از این قفل ها به صورت جدا گانه باز و بسته می‌شود به اصطلاح به آن قفل های مونومی‌گویند. قفل پایین 5کلید دارد.قفل بالا 3 کلید دارد.(مدل اول و مدل دوم عکس دارد که اسم کلید مونو و مولتی هستند با اسم قرار داده شود .

  قفل مونو پایین

  قفل مونو پایین

  قفل مونو بالا

  منو بالا

  مدل دوم :مانند مدل اول دارای  یک قفل پایین و یک قفل بالا می‌باشد. اما تفاوت آن در این است که دو قفل بالا و پایین همزمان باز و بسته می‌شوند به آن قفل مولتی گفته می‌شود.

  قفل مولتی

  درصورتی که کلاف 11سانتیمتری باشد در داخل قفل کاله از سیلند سارو استفاده می شود.

  قفل پستچی: در قفل پستچی یک میله از لنگه درب ضد سرقت  بیرون میاید به قلابی که روی چها چوب طراحی شده است. گیر میکند و لنگه درب به اندازه 10سانتیمتر باز می شود .

  قفل پستچی

  روکش درب ضد سرقت

  روکش های درب ضد سرقت از pvc، روکش بلوط ،گردو، راش، mdf می‌باشد. که این روکش ها بر اساس طرح انتخاب شده استفاده می گردد.

   

  امتیاز شما

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  فهرست مطالب

  ارتباط با ما

  تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان خواجه عبداله انصاری، کوچه نورمحمدی

  02125945

  آخرین مقالات

  یک نظر درب ضد سرقت

  1. آقای سیفی گفت:

   سلام.لطفا قیمت درب مولتی قفل را بفرستید.
   ۰۹۰۳۲۵۶۱۹۹۵

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *