بسیاری از مردم فکر می کنند جنبه آسایش درب اتوماتیک بر امنیت آن قالب شده است و درب اتوماتیک نسبت به درب های غیر اتوماتیک امنیت پایینتری دارند، اما باید گفت که اگر درب اتوماتیک بر اساس اصول استاندارد نصب گردیده باشد و اصول ایمنی در هنگام نصب آن رعایت شده باشد، امنیت دربهای اتوماتیک بسیار بالا می تواند باشد و می توان به این سیستم اتوماتیک کاملا اعتماد کرد.البته امروزه می توان با هزینه های ناچیز و با نصب دوربین و یا دزدگیر در کنار درب اتوماتیک، امنیت ساختمان را چندین برابر افزایش داد.
طریقه عملکرد درب اتوماتیک ضد سرقت:
درب امنیتی آدُرا قابلیت های فراوان خود را در خود پنهان می کند. این دربهای اتوماتیک به بازدیدکنندگان و مشتریان با ظاهر ظریف و زیبای خود خوش آمد می گویند. در طول ساعات کاری، این درب اتوماتیک امنیتی تمامی عملکرد های دربهای اتوماتیک کشویی را انجام می دهد که همراه با آخرین دستاوردهای سنسوری و مناسب برای امنیت شخصی مطلوب می باشد. بعد از این ساعات، عملکرد درب اتوماتیک مذکور برعکس می شود و درب از ورود افرادی که اجازه داخل شدن ندارند جلوگیری می کند و همچنین در برابر خرابه کاری و دزدی محافظت می کند. طبیعتآ در شرکت آدُرا، کیفیت منطبق با رتبه WK2 و ۳ ضد سرقت گواهی شده است.
” این درب اتوماتیک زندگی من را نجات داد” مارسل ون دام مالک شرکت ون دام یکی از بزرگ ترین متخصصین اتاق خواب در اروپا داستان را تعریف می کند: برای ۵ مرتبه آن ها سعی کردند که درب اتوماتیک را از چهارچوبش خارج کنند. من از داخل فروشگاه نگاه می کردم و گیج شده بودم. طبق گفته پلیس من باید شکرگزار باشم که آن ها نتوانستند وارد شوند. آن ها تبهکاران ظالمی بودند که در وهله اول قطعآ به من شلیک می کردند. آن ها به درب اتوماتیک با ضربه های رعدآسایی لگد می زدند. باورنکردنی است اما واقعا تنها یک ترک کوچک روی شیشه یکی از دربهای اتوماتیک به وجود آمد. ون دام درب اتوماتیک جدید ضد سرقت آدُرا را برای یکی از شعب خود تنها یک روز قبل از این حادثه انتخاب کرده بود.

ضد سرقت رتبه ۳

  • مدت زمان مقاومت درب اتوماتیک ۵ دقیقه
  • حداکثر زمان لازم برای آزمایش ۲۰ دقیقه همراه با ابزار مش
[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

9 + = 16