درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستان ها

درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستان ها

نصب درب اتوماتیک شیشه ای و بیمارستانی در بیمارستان ها باعث افزایش بهداشت محیطی می شود از جمله می توان عدم تماس دست های مراجعین با درب را اشاره کرد.استفاده از دربهای اتوماتیک بیمارستانی که در اتاق های عمل، آزمایشگاههای و مراکز پژوهشی استفاده می شود باعث تسهیل در رفت و آمد برانکاردها، جلوگیری از ورود اشعه x، صرفه جویی در مصرف انرژی و زیبایی محیط می شود.

این امر هم چنین به طور مشخص به دسترسی بدون مانع اشاره دارد. امروزه تنها صحبت از این نیست که امکان ورود افراد معلول یا کسانی که از ویلچیر استفاده می کنند را به داخل ساختمان هایی مثل بیمارستان ها فراهم کنیم بلکه آن ها باید بتوانند وارد مراکزی مانند ادارات، رستوران ها و ساختمان های مسکونی هم بشوند. استفاده از سیستم های خودکار هم چنین زندگی را برای افرادی مانند کارکنان بیمارستان، کسانی که چمدان حمل می کنند و یا کسانی که بسته های خرید دارند آسان تر کرده است.

راحتی تنها دلیلی استفاده از درب های اتوماتیک نیست و باید پیش‌بینی‌های بهداشتی و امنیتی نیز لحاظ شده باشد. درب های برقی به مردم امنیت و حفاظت را ارائه می دهند. این درب ها در رابطه با مراقبت های بهداشتی یک گزینه اجتناب ناپذیر نیستند اما برای راحتی تردد و بهداشت ضرورت دارند. مدیران بیمارستان و مراکز مراقبت های بهداشتی، مشاوران بیمارستان و کارکنان امنیتی همه از دربهای اتوماتیک منفعت می برند که این به دلیل وجود سیستم شبکه امنیتی آن است. قابلیت باز شدن سریع و نیاز برای داشتن محیطی استریلیزه و نیز امنیت هنگام حضور یک بیماری،تمامی با راهکارهایمان انجام می شود. به طور خلاصه می توان گفت که این موارد مربوط به حفاظت از زندگی می باشند.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در بیمارستان ها

  • رعایت بهداشت عمومی
  • صرفه جوئی در مصرف انرژی
  • تسهیل در حمل و نقل برانکاردها
  • جلوگیری از تشعشع اشعه Xدرب های بیمارستانی
  • سازگاری با دمای محیطی
[تعداد: 0   میانگین:  0/5]