استفاده از درب اتوماتیک چه مزیتی برای متروها، راه آهن ها و فرودگاه ها در بر خواهد داشت:

درب اتوماتیک راه آهن ها و مترو ها

استفاده و نصب درب اتوماتیک در اماکن ذکر شده می تواند مزایای متعددی را در پی داشته باشد. از جمله این مزیت ها می توان به تسهیل در رفت و آمد ها و همچنین زیبا سازی محیط اشاره نمود.

از دیگر عواملی که ذکر آن خالی از لطف نیست سریع، ساده و امن بودن این درب ها می باشد. امروزه اغلب مردم می خواهند به سرعت، با حد اکثر اطمینان خاطر و به راحتی از مکانی به مکان دیگر بروند و جا به جا شوند. همچنین برای جا به جایی بارها استفاده از این روش می تواند بسیار مناسب باشد.

 

استفاده از دربهای اتوماتیک برای مسافران هم می تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد زیرا باعث راحتی در حرکت کردن آنها شده و آسایش را برای آنها فراهم می نماید.

از طرفی جنبه کنترل از راه دور این درب ها و این امکان که دربهای مورد نظر می توانند از یک مکان مشخص کنترل گردند یکی دیگر از مزیت های استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به شمار می رود.

علاوه بر موارد ذکر شده استفاده از درب های اتوماتیک به دلیل جنبه ایمنی ای که دارد نیز مورد توجه بسیار قرار می گیرد. درب ها به طور اتوماتیک و خودکار در هنگام حریق آغاز به کار کرده و میزان امنیت را افزایش می دهند. همچنین این درب ها  به دلیل قابلیت تطابق با میزان رفت و آمد ها و شدت ترافیک ها و جلوگیری از به هدر رفتن هوای سرد و یا گرم در فصول زمستان و تابستان اهمیت چشم گیری پیدا کرده اند.

استفاده از درب اتوماتیک در فرودگاه ها، انبار کالا ها، خدمات باربری و پارکینگ های طبقاتی و یا در اسکله ها و بندر ها، خط آهن ها و مراکز حمل و نقل باعث ایجاد نمای دلنشین و زیبا و در عین حال مطمئن در اماکن مورد بحث می گردد.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]