اطلاعات عمومی درب های اتوماتیک

درب اتوماتیک بیمارستانی

درب اتوماتیک بیمارستانی
 • تحول در طراحی – تحول در عملکرد

  در محیط های حساس بیمارستانی برای مراقبت ایمن و کارامد از بیماران ، نیاز به استفاده از دربهای منطبق با محیط می باشد. دربهای اتوماتیک  با ویژگیهای متفاوتی این نیاز را مرتفع می سازد.

  درب های کشویی آدرا به گونه ای طراحی شده اند که کاربردی آسان داشته باشند، هم چنین در هنگام بازشدن درب، حریم خصوصی بیمار حفظ شود و جابجایی بیماران به سهولت انجام پذیرد. قسمتهای ویژه ای در این نوع درب ها وجود دارند که سبب افزایش کارایی آن ها می شوند مانند اتصال به سیستم اتفاء حریق، تنظیم سرعت باز و بسته شدن، بی صدا بودن سیستم اتوماتیک دربها و پوشش محافظتی میکروپیگمنت ها.

  انواع درب های قابل استفاده در ICU

  •  درب کشویی غیرلمسی
  •  درب های کشویی تلسکوپی
  •  درب های تاشو (آکاردئونی)
  •  درب های لولایی
  [heading text=”درب های غیرلمسی کشویی استاندارد ICU” tag=”h2″ align=”left”]

  درب اتوماتیک کشویی بیمارستانی

  زمانی که به ورودی های سنسوری نیاز باشد، درب های کشویی سنسوردار بصورت خودکار کاربرد خواهند داشت.

  سنسور غیرلمسی به راحتی درب را باز و بسته می کند و با حذف استفاده از دستگیره درب خطر شیوع و فراگیری بیماری را کاهش می دهند.

  درب های غیرلمسی بیمارستانی بطور خوکار باز و بسته می شوند. بازشدن درب از طریق انتخاب شما از سنسورهای چشمی دیوار یا دیواری که در آن وسیله فعال کار گذاشته شده است انجام می شود و بطور خودکار بسته می شود تا بدون کاربرد دست، به آسانی از درب استفاده می شود و میزان انتقال باکتریها و میکروب ها کاهش یابد.

  در صنعت با وجود گواهی سنجش دود UL1784 و سنسورهای فعال الکتریکی و طراحی لت های مساوی در این درب ها بطور مطمئن عملکرد وسیعی را در باز و بسته شدن ارائه می دهد. هم چنین سیستمی در این درب ها وجود دارد که با دارا بودن ویژگیهای اضافی و تنوع باعث سهولت در کارایی آن می شود تا محیطی امن تر و مطمئن تر داشته باشیم.

  [heading text=”درب های کشویی تلسکوپی ICU” tag=”h2″ align=”left”]

  درب اتوماتیک تلسکوپی بیمارستانی

  در محیط های حساس بیمارستانی دربهای تلسکوپی ICU مناسب برای محیطهایی در بیمارستان و ICU می باشد که دهانه موجود کوچک می باشد و نیاز به حداکثر استفاده از عرض بازشو وجود دارد.

  پکیج های تلسکوپیک به دلیل قابلیت افزایش فضای بازشدن درب تا 3/4 عرض دهنه مورد توجه می باشند. طرحهای درب های تلسکوپی بیشتر معطوف به طرحهایی با لت های مساوی می باشند.

  این بدان مفهوم است که اینگونه دربهای اتوماتیک بیشترین کاربرد را در صنعت دارند.

  [heading text=”درب های تاشو (آکاردئونی) ICU” tag=”h2″ align=”left”]

  درب اتوتیک تاشو بیمارستانی

  درب های تاشو گزینه خوبی برای پکیج های درب های کشویی قدیمی در ICU و CCU می باشند.

  این محصول بسیاری از مشکلاتی که در اتاق های ICU و CCU مواجهه می شوند را از بین می برد.

  یک درب تاشو یا آکاردئونی دارای مزایای هر دو درب چرخشی و لولایی می باشد. باز و بسته شدن این دربها که بصورت تاشو  و لولایی هستند به پرستاران کمک می کند تا به آسانی صندلی های چرخ دار بیماران، چرخ دستی ها، بیماران و تجهیزات را جابجا کنند.

  درب های لولایی با بازشدن درب در هر دو طرف برای لت های بدون چفت چندگانه کار می کند.

  [heading text=”درب های لولایی ICU” tag=”h2″ align=”left”]

  درب اتوماتیک لولایی بیمارستانی

  طرح درب های لولایی که با کمک دست باز و بسته می شوند به صورت جفت های غیرمساوی، جفت های مساوی و تک درب می باشند . این طرح ها کاربری آسانی را سبب می شود برای نقل و انتقال از درب خروجی یا بیمار و نیازی به هیچ شیاری در کف زمین نیست.

  این درب ها راه حل های بزرگی را برای انواع نیازها دارد. درب های لولایی بخش ICU در یک پکیج سنجش دود با شماره گواهینامه UL1784  قرار دارد.
  این درب ها دارای علامت هایی با شکاف T شکل هستند که در کارخانه نصب شده است و دارای سیستم بستن و رفت و برگشت پنهان می باشند.

  در واقع یک سیستم انتخابی در این دربها موجود است که کار بستن درب را بطور خودکار انجام می دهد.

  امتیاز شما

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *